HUAWEI BAND 4 PRO PINK

Kaina56
Dėl prekės skambinti:+370 654 58844
Pramonės pr. 16, "URMO MIESTELIS",
Vakarinės galerijos 114 parduotuvė, Kaunas.

Išmanioji apyrankė Huawei Band 4 Pro

 

Šviesesnės spalvos, išmanesnis gyvenimas

Pribloškiantis 0,95 colio AMOLED jutiklinis ekranas pasižymi puikiomis spalvomis ir kontrastu. Huawei Band 4 Pro suteikia Jums puikius vizualinius potyrius.

 

Atskleiskite unikaliąją savo pusę

Išreikškite save ir pritaikykite savo laikrodį prie savo stiliaus. Huawei laikrodžio temų parduotuvėje rasite daugybę skirtingų temų, kurios leis išreikšti savo asmenybę.

 

Deguonies įsotinimo jutiklis

Kraujo deguonies įsotinimas (SpO2) yra vienas iš pagrindinių rodiklių, nusakančių kūno tiekimo deguonimi būseną. Huawei Band 4 Pro leidžia bet kada pamatuoti SpO2 lygį ir tokiu būdu geriau pažinti savo sveikatos būklę.

 

Išmanus pulso sekimas

Dėka profesionalaus optinio jutiklio, duomenų apdorojimo lusto ir AI algoritmo, Huawei TruSeen 3.5 tiksliai seka Jūsų širdies ritmą ir suteikia išmanius pranešimus, jei Jūsų pulsas pakyla aukščiau, nei nustatyta riba. Jums miegant, įrenginys ir toliau seks Jūsų pulsą ir suteiks galimybę gauti informaciją apie miego kokybę.

 

Išsimiegokite geriau

Sveikas miegas yra sveiko gyvenimo pagrindas. Huawei TruSleep 2.0 seka Jūsų pulsą miego metu ir atpažįsta keturias miego stadijas, bei analizuoja miego kokybę. Be to, šis įrenginys gali atpažinti šešis miego problemų tipus ir suteikti naudingų patarimų, padėsiančių pagerinti miego kokybę.

 

Galingas GPS imtuvas. Palikite savo telefoną namuose.

Dėka įrengto GPS imtuvo, Huawei Band 4 Pro pasižymi tiksliu ir greitu pozicijos nustatymu, suteikiančiu Jums laisvę nuo savo telefono. Atlikus tokias treniruotes, kaip bėgiojimas, vaikščiojimas, važinėjimas dviračiu ar plaukiojimas, galėsite peržiūrėti visus GPS duomenis žemėlapyje.

Sportuokite su Huawei Band 4 Pro

Huawei Band 4 Pro gali sekti visų Jūsų mėgstamiausių sportų duomenis. Su juo galėsite bėgioti ir važinėti dviračiu lauke ar patalpoje, vaikščioti, irkluoti, treniruotis sporto salėje ar net plaukioti.

Terra-B69 HUAWEI Band 4 Pro Rožinė (Gold)

Profesionalūs duomenys padeda treniruotis efektyviau

Dėka išmanaus „Firstbeat“ algoritmo, Jūs gausite profesionalus sporto patarimus, pagal surinktus širdies ritmo duomenis.

 

Naudingas padėjėjas ant Jūsų riešo

Pakelkite savo riešą ir patikrinkite žinutes ar skambučius. Vienu prisilietimu valdykite muzikos grojimą ar nuotoliniu būdu fiksuokite nuotraukas. Gyvenkite efektyviau su Huawei Band 4 Pro.