JBL FLIP 5 BLUE

Kaina99
Dėl prekės skambinti:+370 654 58844
Pramonės pr. 16, "URMO MIESTELIS",
Vakarinės galerijos 114 parduotuvė, Kaunas.

LENGVA, GALINGA, PATVARI
 

PAMIRŠKITE APRIBOJIMUS

Muzika keliauja ten, kur ir jūs. Naujoji belaidė kolonėlė JBL Flip 5 – ypatingai grakšti ir lengva, bet tai jai netrukdo pasiūlyti jums pačios aukščiausios kokybės garso. Tiek audringame vakarėlyje, tiek pasibuvime gamtoje JBL Flip 5 taps tiesiog nepakeičiamu atributu.
 

KUO DAUGIAU TUO SMAGIAU

Naująją JBL Flip 5 tiesiog akimirksniu suporuosite su savo išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu ir muziką kontroliuosite taip, kaip jums patogu. O parsisiuntę specialią JBL aplikaciją, sau pasidovanosite dar daugiau lankstumo ir galimybių. Trūksta garso? Nieko tokio. JBL Flip 5 palaiko JBL PartyBoost funkciją, o tai reiškia, kad į vieną stereo sistemą galėsite sujungti net kelias tokias kolonėles, vakarėlį paversdami dar sunkiau pamirštama patirtimi.
 

DAR GERESNĖ IR UNIVERSALESNĖ

Su JBL Flip 5 muzika niekada nesibaigia. Lengvame ir grakščiame jos korpuse slepiasi ypatingai talpi baterija. Iki galo ją įkrovus, savo mylima muzika galėsite be sustojimo mėgautis netgi daugiau nei 12 valandų. Vakare prasidėjęs vakarėlis nesustos iki pat ryto. Be to, modelis išsiskiria savo inovatyvia draiverių sistema, kurios dėka garsas atkuriamas itin švariai bei detaliai, teikdamas tikrą klausymosi malonumą.