SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE SM-R180 WHITE

Kaina92
Dėl prekės skambinti:+370 654 58844
Pramonės pr. 16, "URMO MIESTELIS",
Vakarinės galerijos 114 parduotuvė, Kaunas.

ERGONOMIŠKAS DIZAINAS – SUKURTA JŪSŲ AUSIMS „Galaxy Buds Live“ tinkamos nešioti visą dieną. Speciali ergonomiška belaidžių ausinių ir jų galiukų forma puikiai prisitaiko prie jūsų ausų. Judėkite nevaržomai į darbą, į svečius ir visuomet jauskitės patogiai.                                                                                                                                                                               

AKTYVUS TRIUKŠMO SLOPINIMAS Tai pirmosios aktyvaus triukšmo mažinimo technologiją naudojančios „Galaxy“ atviro tipo belaidės ausinės, kurios nepraleidžia pašalinio garso, tačiau leidžia girdėti, kas vyksta aplink. Įjunkite funkciją vos vienu paspaudimu ir išgirskite svarbias detales.                                                                                                                       

IŠGIRSKITE VISUS ĮMANOMUS GARSUS „Galaxy Buds Live“ naudojami 12 mm dydžio garsiakalbiai, taip pat AKG parinkti garso nustatymai nepriekaištingai dera su „Galaxy Buds Live“ ausinių ergonomišku dizainu. Šios dvi savybės suteikia erdvų garsą, o dideli garsiakalbiai kartu su specialiais bosiniais kanalais padeda papildomai perteikti sodrumą.                     

IŠMANUSIS „BIXBY“ BALSO ASISTENTAS „Bixby“ balso asistentas įsijungia pagal jūsų balsą, taip galite valdyti telefoną visiškai prie jo neprisiliesdami. Valdykite skambučius, keiskite garsumą arba patikrinkite oro sąlygas – viską darykite judėdami.

KLAUSYKITE „SPOTIFY“ MUZIKOS VOS VIENU PRISILIETIMU „Galaxy Buds Live“ ausinėse yra integruota „Spotify“, jums suteikiama galimybė sukurti greitąsias nuorodas jūsų telefone. Pakanka vos priliesti belaides ausines ir galite mėgautis visais savo mėgstamais grojaraščiais *Būtina konfigūruoti jutiklio nustatymus „Galaxy Wearables“ programėlėje.                         

GERIAUSIA SAVO KLASĖJE SKAMBUČIŲ KOKYBĖ. AIŠKIAI GIRDĖKITE ŽODŽIUS Trys integruoti mikrofonai ir „Voice Pickup Unit“ suteikia geriausią įmanomą skambučių kokybę. „Voice Pickup Unit“ aptinka jūsų žandikaulio judesius, vibracijos duomenys konvertuojami į garso signalus, taip suteikiama pagerinta garso kokybė net jeigu esate triukšmingoje aplinkoje.           

BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ + GREITO ĮKROVIMO TECHNOLOGIJA Išnaudokite visas jums suteiktas galimybes ir klausykite muzikos ilgiau. Iki 6 val. nenutrūkstamo muzikos klausymo ir papildomai įkrovus ausines dėklu dar iki 21 val. mėgavimosi mėgstama muzika. Greito įkrovimo technologija leidžia 5 min. įkrovus ausines klausyti iki 1 val. muzikos.                   

DALYKITĖS MUZIKA IR KLAUSYKITE JOS KARTU SU DRAUGAIS Dalykitės muzika nesidalydami ausinėmis. Naudodami „Buds Together“, sujunkite savo ir draugo turimas „Galaxy Buds Live“ ausines su telefonu ir klausykitės mėgstamų dainų kartu.