SAMSUNG GALAXY BUDS+ SM-R175 WHITE

Kaina-- €
Dėl prekės skambinti:+370 654 58844
Pramonės pr. 16, "URMO MIESTELIS",
Vakarinės galerijos 114 parduotuvė, Kaunas.

ŠVENTĖ JŪSŲ AUSIMS

Naujosios Samsung Galaxy Buds+ – tai pačios pažangiausios belaidės ausinės, leidžiančios mėgautis pačios aukščiausios kokybės garsu ir maksimalaus komforto pojūčiu. Modelyje veikia analogų neturinti dviejų garsiakalbių sistema, užtikrinanti tobulą tiek žemų, tiek aukštų dažnių atkūrimą. Ausinėse veikia ir išorinio triukšmo blokavimo sprendimai, kuriuos reguliuosite priklausomai nuo savo poreikių, kad girdėtumėte tik tai, ką norite.

DAUGIAU NEI VIEN AUSINĖS

Samsung Galaxy Buds+ sukurtos pritaikant moderniausius ergonomikos sprendimus, tad dėvėti jas – malonumas ausims. Maksimalų patogumą užtikrins ypač intuityvūs kontrolės mygtukai, kuriais be jokio vargo reguliuosite muzikos garsą, naviguosite po grojaraštį, atsiliepsite į skambučius, aktyvuosite išmanųjį asistentą ir pan. Ausines tiesiog akimirksniu suporuosite su savo išmaniuoju telefonu, planšete ir kitais prietaisais. Perėjimas nuo vieno prie kito – toks sklandus, kad jo net nepajusite.
 

NEEILINĖ IŠTVERMĖ

Mėgaukitės savo mėgstamiausia muzika, nejausdami absoliučiai jokio streso. Naujosios Samsung Galaxy Buds+ išsiskiria tiesiog neįtikėtina ištverme. Iki galo įkrautos jos gros iki 11 valandų, o ausinių dėklo baterijoje iš viso telpa tiek energijos, kad jos užektų 22 valandoms. Dar daugiau, jas ir pamaitinsite neįtikėtinai greitai. Vos trys minutės krovimo suteiks valandą muzikos. Be to, Samsung Galaxy Buds+ palaiko ir belaidžio krovimosi funkciją, o jų energijos lygį visada patogiai matysite savo telefone.