XIAOMI MI ELECTRIC 1S

Kaina334
Dėl prekės skambinti:+370 654 58844
Pramonės pr. 16, "URMO MIESTELIS",
Vakarinės galerijos 114 parduotuvė, Kaunas.

 


Trys greičio režimai

Elektrinis pasirtukas Xiaomi Mi 1S leidžia pasirinkti 3 skirtingus greičio režimus. Kai važiuojate į darbą, pasirinkite sporto (S) režimą, kad greičiau nuvyktumėte. Kai važinėjate parke pasirinkite Standartinį (D) režimą, o kai važiuojate ten kur daug žmonių pasirinkite pėsčiojo režimą, kad važiuotumėte lėčiau. Pasirinkti režimą labai paprasta: paspaudus prietasų skydelyje esanti mygtuką du kartus galėsite lengvai keisti greičio režimus.

 


Multifunkcis skydelis

Skydelyje matysite paspirtuko informaciją realiuoju laiku: greitį, greičio režimą, bateriją, užrakinimo statusą ir kitą informaciją.


Vienas mygtukas, daug funkcijų

Intuityvus valdymas, viename mygtuke daug funkcijų. Galėsite įjingti/išjungti paspirtuką, keisti greičio režimus, ir įjungti bei išjungti šviesas.


Jautri greičio reguliavimo rankenėlė

Dėka lengvo pasipriešinimo ir spaudžiant greičio rankenėlę ir savalaikio pagreitėjimo, galėsite lengviau kontroliuoti paspirtuko greitį ir akseleravimas bus kur kas švelnesnis.


Patogios rankenos

Vairo rankenos pagamintos iš TPR medžiagos, kuri suteikia puikų sukibimą, todėl rankena neslys iš rankų, o tai pagerins vairavimo patirtį.

 
Baterija

Itin saugi ir talpi 18650 galios ličio-jonų baterija, užtikrina saugų eksplotavimą ir suteikia galimybę nuvažiuoti ilgus atstumus, kuriuos galėsite įveikti maksimaliu greičiu. Pilnu įkorvimu galėsite nuvažiuoti 30 kilometrų.

 


Sistema paverčia kinetinę energija į elektros energiją, taip prailgindama baterijos veikimo laiką. Naujajame Xiaomi Mi 1S paspirtuke kinetinės energijos transformavimo sistema visiškai atnaujinta ir energijos transformavimo efektyvumas buvo dar labiau patobulintas, lyginant su ankstesnės kartos paspirtukais. Sistema transformuoja kinetinę energija kiekvieno stabdybo ir riedėjimo metu kai nenaudojama elektros energija į elektros energiją, todėl paspirtuku galėsite važinėti ilgesnius atstumus. Be to energijos transformavimo efektyvumą galėsite valdyti mobiliuoju telefonu Mi Home programėlėje, taip pritakant savo važiavimo poreikiams.