XIAOMI MI ROBOT MOP 1C WHITE

Kaina195
Dėl prekės skambinti:+370 654 58844
Pramonės pr. 16, "URMO MIESTELIS",
Vakarinės galerijos 114 parduotuvė, Kaunas.

Pamirškite varginantį grindų siurbimą ir plovimą. Nuo šiol namų tvarka rūpinsis Xiaomi Mi Vacuum Robot Mop robotas-siurblys, o jūs tuo metu galėsite užsiimti mėgstama veikla.

Savybės:

  • Automatinis sausas ir drėgnas valymas
  • Valdymas išmaniuoju įrenginiu, naudojant Xiaomi programėlę
  • Pažangus maršruto planavimas
  • Įveikia iki 2cm aukščio kliūtis
  • Atpažįsta skirtingus grindų paviršiaus tipus ir automatiškai parenka tinkamą valymo slėgį
  • Veikia tyliai
  • Aprūpintas plaunamais filtrais
  • 166º LDS jutiklis su efektyviu maršruto planavimu

Visiška kontrolė

Programėlės pagalba išmaniuoju įrenginiu galėsite parinkti visus reikiamus siurbimo nustatymus. Pasirinkite norimą siurbimo galią, laiką ir dar daugiau. Jūsų patogumui, siurblį įjungti galite net kai nesate namuose, kad grįžtumėte į švarius namus.

Įkrovimo stotelė

Jei Xiaomi Mi Vacuum Robot Mop pritrūksta energijos nebaigus valyt namų, siurblys automatiškai grįžta į krovimo stotelę ir baterijai pasiekus reikiamą lygį toliau tęsia valymą. Siurblys aprūpintas 2400 mAh talpos Li-Ion baterija, kurios vieno įkrovimo užtenka 150 minučių valymo.

Plaunamas filtras

Net ir po metų laiko naudojimo, filtras vis dar atlieka 95% savo darbo. Siekiant didžiausio efektyvumo, siurblio filtrą rekomenduojama plauti kartą per savaitę.

Didelė siurbimo galia

Xiaomi Mi Vacuum Robot Mop pasižymi itin didele, net 2500 PA siurbimo galia. Tai reiškia, kad siurblys nesunkiai įveiks ne tik dulkes, tačiau be vargo susiurbs ryžius, pabirusias kruopas ar didesnius trupinius.

Jutikliai iš visų pusių

Xiaomi Mi Vacuum Robot Mop turi LDS lazerio atstumo matuoklį su 166º skaitytuvu, kuris kontroliuoja visą namų aplinką, kad kiekvieną akimirką siurblys-robotas pasirinktų geriausią valymo kelią. Šį lazerį palaiko „Cortex A7“ procesorius ir dviejų branduolių „Mali 400 GPU“, kad užtikrintų nepriekaištingą darbą.

Vandens talpa dar efektyvesniam valymui

Unikalaus dizaino dėka, vandens filtras užtikrina, kad šluostė būtų švari. 200 ml vandens talpa leidžia lengvai išvalyti visus namus. Dvigubo valymo dėka Xiaomi Mi Vacuum Robot Mop ne tik surenka ant grindų esančias dulkes ir trupinius, bet ir išvalo ant grindų esančius nešvarumus.